TIGI Oatmeal&Honey ConditionerEr et must i en behandling af beskadiget, stresset og kemisk behandlet hår. Med soja- og hvedeproteiner reparerer den håret og tilfører fugtighed samt glans. Den er næringsgivende og tilfører dit hår fornyet energi. Wellness for dit elskede hår. Vær god ved det - det ses.Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Conditioner skal ses som en del af behandlingen og Beautycos anbefaler at den bruges efter hver vask med Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Shampoo.
Fordel den jævnt i hele håret , lad den virke i 3-5 min. og skyl ud.
BEAUTYCOS we care for your hair
Er et must i en behandling af beskadiget, stresset og kemisk behandlet hår. Med soja- og hvedeproteiner reparerer den håret og tilfører fugtighed samt glans. Den er næringsgivende og tilfører dit hår fornyet energi. Wellness for dit elskede hår. Vær god ved det - det ses.
Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Conditioner skal ses som en del af behandlingen og Beautycos anbefaler at den bruges efter hver vask med Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Shampoo.
Fordel den jævnt i hele håret , lad den virke i 3-5 min. og skyl ud.
Validate your login
Log på
Opret dig